KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15174313
nr 1517 4313
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
"Stuga vid Valdemarsvik". Signerad, 42x29 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 58x44 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:44:42
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)